پایان نامه رشته تاریخ

معرفی رشته تاریخ

تاریخ چیست؟
تاریخ دانشی است که تمدن انسانی را مورد کاوش قرار می دهد. تاریخ مطالعه ی رفتارهای مختلف انسان ها در بازه های زمانی متفاوت است.
این رشته به شرح و نقد وقایع می پردازد.تاریخ نقش بسیار موثری در روابط دیپلماتیک و تصمیم گیری های سیاسی دارد . از این روست که به صورت مداوم مطالعه ی تاریخ توصیه می شود. شاید مهم ترین تکرار تاریخ ، شکست هیتلر در روسیه باشد (قبل از آن ناپلئون با همان شیوه شکست خورده بود).
تاریخدانان چه می کنند؟
تاریخدان شخصی است که به نگارش و پژوهش درباره ی گذشته می پردازد. هرکدام از تاریخدانان یک بخش را انتخاب می کنند . بعضی به مطالعه ی تاریخ کشور خود برخی دیگر بقیه ی کشورها و برخی دوران های گذشته و… را هدف مطالعات خود قرار می دهند .
تاریخدانان به تحلیل وقایع پرداخته و سعی می کنند قسمت های نوشته نشده را رمز گشایی کنند . آن ها این کار را با توجه به تجربه و مطالعه ی خویش و حدس انجام می دهند.
در مجموع شخص تاریخدان می بایست دارای منطقی قوی و ذهنی پویا و پشتکاری فراوان برای پژوهش باشد.

انجام پایان نامه رشته تاریخ در شریف پژوهان

با توجه به گستردگی موضوعات در رشته تاریخ و گسترش روزافزون تولیدات علمی در این زمینه، موسسه شریف پژوهان با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصصین توانمند خود خدمات گسترده ای را جهت انجام پان نامه در رشته تاریخ به دانشجویان ارائه می نماید. خدمات شریف پژوهان با توجه به نیاز روز جامعه علمی و نظرات اساتید محترم راهنمای دانشجویان ارائه می گردد. این خدمات عبارتند از:

  • انتخاب موضوع بر اساس جدیدترین موضوعات در رشته تاریخ و دستاوردهای نوین در گرایشهای مختلف این رشته
  • ارائه جدیدترین مقالات به عنوان مقاله بیس
  • برگزاری جلسات مشاوره میان دانشجو و متخصص مربوطه جهت رسیدن به یک توافق نهایی و تعیین چارچوب نهایی انجام کار
  • انعقاد قرارداد با دانشجو
  • زمان بندی انجام هر یک از مراحل انجام پایان نامه با توجه به حساسیتها و پیش نیازهای گرایش های مختلف رشته تاریخ
  • نگارش پروپوزال در رشته تاریخ و تمامی گرایش های مرتبط
  • نگارش فصول بر مبنای فاز بندی پروژه و تقسیط هزینه انجام پروژه
  • برگزاری جلسات تلفنی میان دانشجو و متخصص انجام کلیه اصلاحات طبق قرارداد و با اعمال نظرات اساتید محترم دانشجویان

موسسه شریف پژوهان با دراختیار داشتن طیف گسترده ای از متخصصین رشته تاریخ و با انجام پایان نامه های متعدد در این رشته تجربه و توانمندی ارزشمندی جهت انجام پایان نامه هایی با جدیدترین موضوعات و با کیفیت بسیار بالا را دارد. کلیه خدمات شریف پژوهان شامل گارانتی برگشت هزینه در صورت عدم رضایت مشتری می باشند و تجربه چندین ساله ما به ما آموخته است که کیفیت بالا و در نظر گرفتن خواسته های اساتید راهنمای دانشجویان و همچنین خود این عزیزان متضمن ماندگاری ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *