پایان نامه علوم تربیتی

معرفی رشته علوم تربیتی

مجموعه علوم تربیتی از زیر مجموعه های گروه علوم انسانی می باشد که هدف رشته های تحصیلی این گروه آموزشی توجه به ابعاد و جنبه های آموزشی و پروشی است. شایان ذکر است که گروه یا مجموعه رشته های علوم تربیتی صرفاً و منحصرا خاصّ دانش آموزان و نظام آموزش و پرورش نمی باشد بلکه این مجموعه به منظور افزایش و ارتقای دانش و بینش دانشجویان در زمینه های آموزشی در سطوح مختلف از جمله آموزش و پرورش، آموزش عالی، و بعضاً سازمان ها به منظور بهبود و توسعه جریان ها و فرایندهای آموزشی مربوطه می باشد.
مجموعه علوم تربیتی، خود شامل سه زیر مجموعه شامل علوم تربیتی 1، علوم تربیتی 2 و علوم تربیتی 3 است که هر یک دربرگیرنده رشته های مختص به زیر مجموعه مذکور می باشد و مجموعاً ۱۵ رشته تحصیلی را در بر می گیرد:

 • رشته های اصلی علوم تربیتی 1 می توان به مدیریت آموزشی، برنامه ریزی آموزشی، برنامه ریزی درسی، تکنولوژی آموزشی، تحقیقات آموزشی، آموزش بزرگسالان، تاريخ و فلسفه آموزش و پرورش تعليم و تربيت اسلامي، مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی و آموزش و بهسازی منابع انسانی‌ اشاره کرد.
 • رشته های اصلی علوم تربیتی 2 شامل روان شناسی تربیتی، مشاوره و راهنمایی، روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی می باشد.
 • رشته های اصلی علوم تربیتی 3 شامل آموزش و پرورش پیش دبستانی، آموزش ابتدایی و آموزش و پرورش تطبیقی می باشد.

  انجام پایان نامه رشته علوم تربیتی در شریف پژوهان

  با توجه به گستردگی موضوعات در رشته علوم تربیتی و گسترش روزافزون تولیدات علمی در این زمینه، موسسه شریف پژوهان با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصصین توانمند خود خدمات گسترده ای را جهت انجام پان نامه در رشته علوم تربیتی به دانشجویان ارائه می نماید. خدمات شریف پژوهان با توجه به نیاز روز جامعه علمی و نظرات اساتید محترم راهنمای دانشجویان ارائه می گردد. این خدمات عبارتند از:

  • انتخاب موضوع بر اساس جدیدترین موضعات در رشته علوم تربیتی و دستاوردهای نوین در گرایشهای مختلف این رشته
  • ارائه جدیدترین مقالات به عنوان مقاله بیس
  • برگزاری جلسات مشاوره میان دانشجو و متخصص مربوطه جهت رسیدن به یک توافق نهایی و تعیین چارچوب نهایی انجام کار
  • انعقاد قرارداد با دانشجو
  • زمان بندی انجام هر یک از مراحل انجام پایان نامه با توجه به حساسیتها و پیش نیازهای گرایش های مختلف رشته علوم تربیتی
  • نگارش پروپوزال در رشته علوم تربیتی و تمامی گرایش های مرتبط
  • نگارش فصول بر مبنای فاز بندی پروژه و تقسیط هزینه انجام پروژه
  • برگزاری جلسات تلفنی میان دانشجو و متخصص انجام کلیه اصلاحات طبق قرارداد و با اعمال نظرات اساتید محترم دانشجویان

  موسسه شریف پژوهان با دراختیار داشتن طیف گسترده ای از متخصصین رشته علوم تربیتی و با انجام پایان نامه های متعدد در این رشته تجربه و توانمندی ارزشمندی جهت انجام پایان نامه هایی با جدیدترین موضوعات و با کیفیت بسیار بالا را دارد. کلیه خدمات شریف پژوهان شامل گارانتی برگشت هزینه در صورت عدم رضایت مشتری می باشند و تجربه چندین ساله ما به ما آموخته است که کیفیت بالا و در نظر گرفتن خواسته های اساتید راهنمای دانشجویان و همچنین خود این عزیزان متضمن ماندگاری ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *