پایان نامه کتابداری

معرفی رشته کتابداری

رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی، رشته ای از رشته های علوم انسانی است که به بررسی روش های و طرق مختلف تولید و نشر دانش، و همچنین اطلاع رسانی می پردازد. سازمان دهی بانک های اطلاعاتی و منابع علمی از جمله کتاب، مجلات، پایگاه های اطلاعاتی و … در زمره فعالیت های این رشته تحصیلی از رشته های علوم انسانی است. شایان ذکر است که رشته دانشگاهی کتابداری و اطلاع رسانی امروزه در کشور تحت عنوان علم اطلاعات و دانش شناسی در جلسه شورای عالی برنامه ریزی، توسط اعضای کمیته برنامه ریزی، 19/06/1391 از نام علوم کتابداری و اطلاع رسانی به عنوان علم اطلاعات و دانش شناسی تغییر نام یافت. که به نظر می رسد عنوان مذکور برازنده هدف اصلی این رشته نیز باشد.

انجام پایان نامه رشته کتابداری در شریف پژوهان

با توجه به گستردگی موضوعات در رشته کتابداری و گسترش روزافزون تولیدات علمی در این زمینه، موسسه شریف پژوهان با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصصین توانمند خود خدمات گسترده ای را جهت انجام پان نامه در رشته کتابداری به دانشجویان ارائه می نماید. خدمات شریف پژوهان با توجه به نیاز روز جامعه علمی و نظرات اساتید محترم راهنمای دانشجویان ارائه می گردد. این خدمات عبارتند از:

  • انتخاب موضوع بر اساس جدیدترین موضعات در رشته کتابداری و دستاوردهای نوین در گرایشهای مختلف این رشته
  • ارائه جدیدترین مقالات به عنوان مقاله بیس
  • برگزاری جلسات مشاوره میان دانشجو و متخصص مربوطه جهت رسیدن به یک توافق نهایی و تعیین چارچوب نهایی انجام کار
  • انعقاد قرارداد با دانشجو
  • زمان بندی انجام هر یک از مراحل انجام پایان نامه با توجه به حساسیتها و پیش نیازهای گرایش های مختلف رشته کتابداری
  • نگارش پروپوزال در رشته کتابداری و تمامی گرایش های مرتبط
  • نگارش فصول بر مبنای فاز بندی پروژه و تقسیط هزینه انجام پروژه
  • برگزاری جلسات تلفنی میان دانشجو و متخصص انجام کلیه اصلاحات طبق قرارداد و با اعمال نظرات اساتید محترم دانشجویان

موسسه شریف پژوهان با دراختیار داشتن طیف گسترده ای از متخصصین رشته کتابداری و با انجام پایان نامه های متعدد در این رشته تجربه و توانمندی ارزشمندی جهت انجام پایان نامه هایی با جدیدترین موضوعات و با کیفیت بسیار بالا را دارد. کلیه خدمات شریف پژوهان شامل گارانتی برگشت هزینه در صورت عدم رضایت مشتری می باشند و تجربه چندین ساله ما به ما آموخته است که کیفیت بالا و در نظر گرفتن خواسته های اساتید راهنمای دانشجویان و همچنین خود این عزیزان متضمن ماندگاری ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *