پایان نامه زبان انگلیسی

معرفی رشته زبان انگلیسی

رشته ی زبان انگلیسی به دانشجویان ابزار و امکان خواندن متون انگلیسی وتحلیل رسمی و درست ، تاریخ ادبیات ، نظریه های انتقادی و استراتژی ، پژوهش و تحقیق و روش بحث و گفتگو در زمینه های مختلف را ارائه و اموزش می دهد.
به طور کلی رشته ی زبان انگلیسی به دو بخش زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان تقسیم می شود.

رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی :
رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی یکی از گسترده ترین رشته های علوم انسانی به شمار می اید.این رشته شامل مطالعه ی ادبیات انگلیسی و آثار نویسندگان معروف انگلیسی زبان چون ویلیام شکسپیر(انگلیس) ، جیمزجویس (ایرلند) ، مارک تواین (ایالات متحده امریکا)، آرتور کانن دویل (اسکاتلند)، ویلن توماس (ولز) و … است و به شما این شانس را می دهد که به پرورش مهارت خواندن متون ادبی و بررسی در زمینه های تاریخی گسترده و تجزیه و تحلیل و قضاوت با رعایت تکنیک های صحیح بپردازید.

رشته ی مترجمی زبان انگلیسی :
هدف اصلی از مطالعه ی مترجمی زبان تجهیز دانشجویان به مهارت های تخصصی در زمینه های مختلف و امادگی انها دررسیدن به ذهنی منتقد و اماده در جهت تلاش برای توسعه و پیشرفتی پایدار است.
دانشجوایان مترجمی زبان پس از فارغ التحصیلی دارای اطلاعات فوق العاده متنوعی در جهت ترجمه ی صحیح متون انگلیسی هستند.بعلاوه آنها مهارت لازم برای به انجام رساندن وظایفی که به اطلاعات و دانش زبانی بالا دارد همچون کارشناسان ارتباطات بین المللی خواهند داشت.
در طول تحصیل هم دانشجویان می توانند عمده تمرکز خود را بر روی زمینه های مورد علاقه ی خود چون تجارت و بازرگانی ، فناوری ، پزشکی ، زیست شناسی و … بگذارند.

آینده و فرصت های شغلی
مطالعه ی زبان انگلیسی به خاطر اماده سازی ذهنی خلاق و متفکر و انتقادی و همچنین ایجاد توانایی تحلیل و تفسیر برای شما طیف گسترده ای از زمینه های حرفه ای چون اموزش ، روزنامه نگاری ، کارهای حقوقی ، چاپ و نشر و … فراهم می سازد.

انجام پایان نامه رشته زبان انگلیسی در شریف پژوهان

با توجه به گستردگی موضوعات در رشته زبان انگلیسی و گسترش روزافزون تولیدات علمی در این زمینه، موسسه شریف پژوهان با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصصین توانمند خود خدمات گسترده ای را جهت انجام پان نامه در رشته زبان انگلیسی به دانشجویان ارائه می نماید. خدمات شریف پژوهان با توجه به نیاز روز جامعه علمی و نظرات اساتید محترم راهنمای دانشجویان ارائه می گردد. این خدمات عبارتند از:

  • انتخاب موضوع بر اساس جدیدترین موضعات در رشته زبان انگلیسی و دستاوردهای نوین در گرایشهای مختلف این رشته
  • ارائه جدیدترین مقالات به عنوان مقاله بیس
  • برگزاری جلسات مشاوره میان دانشجو و متخصص مربوطه جهت رسیدن به یک توافق نهایی و تعیین چارچوب نهایی انجام کار
  • انعقاد قرارداد با دانشجو
  • زمان بندی انجام هر یک از مراحل انجام پایان نامه با توجه به حساسیتها و پیش نیازهای گرایش های مختلف رشته زبان انگلیسی
  • نگارش پروپوزال در رشته زبان انگلیسی و تمامی گرایش های مرتبط
  • نگارش فصول بر مبنای فاز بندی پروژه و تقسیط هزینه انجام پروژه
  • برگزاری جلسات تلفنی میان دانشجو و متخصص انجام کلیه اصلاحات طبق قرارداد و با اعمال نظرات اساتید محترم دانشجویان

موسسه شریف پژوهان با دراختیار داشتن طیف گسترده ای از متخصصین رشته زبان انگلیسی و با انجام پایان نامه های متعدد در این رشته تجربه و توانمندی ارزشمندی جهت انجام پایان نامه هایی با جدیدترین موضوعات و با کیفیت بسیار بالا را دارد. کلیه خدمات شریف پژوهان شامل گارانتی برگشت هزینه در صورت عدم رضایت مشتری می باشند و تجربه چندین ساله ما به ما آموخته است که کیفیت بالا و در نظر گرفتن خواسته های اساتید راهنمای دانشجویان و همچنین خود این عزیزان متضمن ماندگاری ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *