PuPubmedbMed چیست؟

PubMed بیشتر شبیه یک موتور جستجو می باشد . موتور جستجویی که در میان مقالات و ژورنال ها کاوش می کند .دیتابیس سایت PubMed در حدود 16 میلیون مقاله و 4500 ژورنال را در خود جای داده که موضوع تمامی آن ها علوم پزشکی و علوم مرتبط و وابسته به آن است.

مزیت اختصاصی شدن سایت های رشته های مختلف از جمله پزشکی در آن است که کاربران به دلیل تشابه اسمی لازم نیست میان انبوهی از مقالات و ژورنال هایی که شاید مربوط به دیگر رشته ها باشند به جستجو بپردازند . و بنابراین گستره ی محدود تری را در اختیار آنان قرار می دهد .

مزیت های

انجام مقالهPubmed-نگارش مقالهPubmed- مقاله ISI

نگارش مقاله

Pub Med

از مزیت های دیگر PubMed می توان به محیط کاربری ساده و در دسترس آن اشاره کرد . و همچنین رایگان بودن آن و از آنجایی که زیرمجموعه ای از سایت های کتابخانه ی ملی آمریکاست ، سایتی ملی و در جهت پیشرفت علم کشور ولی بین المللی به حساب می آید و یکی از وزنه های آموزشی این کشور می باشد .

در سایت PubMed امکانات زیادی از جمله خلاصه ی نویسندگان و موضوع ، چکیده ی مقاله و همچنین امکان ذخیره ی فایل آن ها وجود دارد .
شما می توانید موارد مختلفی جستجو کند تا به مقاله مورد نظرتان برسید :
هرچیزی که آن مقاله یا ژورنال را متمایز می کند قابل جستجو است .
سایت PubMed از شبکه ی MeSH استفاده می کند .
شبکه MeSH شبکه ایست که تمامی داده ها به یک کامپیوتر وارد و از آن خارج می شود بدین ترتیب تمامی دیتابیس با یک پردازشگر و یک سیستم مدیریت میگردد و اگر سیستم های دیگر از شبکه حارج شوند مشکلی در کل مجموعه ایجاد نمیگردد .که این فناوری فقط در اختیار مصر ، استرالیا و ایالات متحده می باشد .

موسسه شریف پژوهان با دراختیار داشتن طیف گسترده ای از متخصصین در زمینه نگارش مقاله پزشکی و دندان پزشکی و اکسپت و چاپ آن در ژوزنال های PubMed و  توانمندی ارزشمندی جهت نگارش مقاله PubMed با جدیدترین موضوعات و با کیفیت بسیار بالا را دارد.

کلیه خدمات شریف پژوهان شامل گارانتی برگشت هزینه در صورت عدم رضایت مشتری می باشند و تجربه چندین ساله ما به ما آموخته است که کیفیت بالا و در نظر گرفتن خواسته های اساتید راهنمای دانشجویان و همچنین خود این عزیزان متضمن ماندگاری ماست.

Pubmed

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *